18.04.2015.

XXIII Uskrsnja regata 2015 - rezultati prvi dan-ispravljeni

Sailwave results for USKRSNJA REGATA 2015 at 2015

USKRSNJA REGATA 2015

Optimist klasa

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 47, Scoring system: Appendix A
mesto jedro posada godine Klub R1 R2 R3 bod
1 34 Nadja Stanikic 2000 Gemax 1 1 2 4
2 13 Dusan Trbojevic 2002 Zemun 2 2 3 7
3 7639 Jovan Stojanovic 2000 Zemun 4 3 1 8
4 109 Ada Lomic 2001 Gemax 3 4 6 13
5 381 Nikola Cirilov 2002 Vojvodina 6 5 5 16
6 1613 Kristina Boja 2003 Palic 5 8 4 17
7 42 Milica Jozic 2000 Panonija 8 6 14 28
8 148 Kornelija Kalman 2004 Palic 13 7 8 28
9 501 Ognjen Jovic 2002 Panonija 11 9 9 29
10 98 Lena Pleli 2004 Zemun 9 14 15 38
11 503 Petra Buljovcic 2004 Reful 15 12 12 39
12 6784 Strahinja Simic 2004 Vojvodina 19 11 10 40
13 48 Sofija Grujin 2004 Vojvodina 17 17 7 41
14 4 Uros Djerman 2000 Vojvodina 23 10 11 44
15 18 Aleksa Kovacev 2002 Vojvodina 14 13 25 52
16 2841 Nikol Nemet 2005 Palic 10 22 24 56
17 100 Nadja Vujosevic 2007 Palilula 16 24 18 58
18 180 Veljko Ljubojevic 2006 Palilula 12 16 31 59
19 103 Ognjen Kerekes 2007 Gemax 24 23 13 60
20 661 Tamara Jepuranovic 2005 Palilula 22 20 20 62
21 134 Vuk Vrhovac 2001 Vojvodina 18 18 28 64
22 1285 Kristina Gera 2002 Palic 21 27 19 67
23 514 Jovan Mali 2003 Vojvodina 29 19 21 69
24 1284 Petra Nemet 2004 Palic 25 15 30 70
25 88 Aleksa Sretenovic 2006 Vojvodina 26 21 23 70
26 411 Medun Arsovic 2004 Palilula 27 29 16 72
27 26 Luka Sretenovic 2007 Vojvodina 20 30 29 79
28 3 Matea Pecanjac 2004 Gemax 30 25 26 81
29 55 Relja Milovanovic 2006 AJK Beograd 32 35 22 89
30 23 Jovana Valjerevic 2004 Panonija 33 32 27 92
31 69 Andrea Kostic 2000 Zemun 48 DNC 28 17 93
32 4887 Aleksandra Vujosevic 2005 AJK Beograd 28 33 34 95
33 417 Mateja Cvejanov 2006 Palilula 7 48 DNC 48 DNC 103
34 187 Vukasin Nesic 2004 AJK Beograd 31 26 48 DNC 105
35 3 Dragana Djerman 2005 Vojvodina 48 DNC 31 33 112
36 34 Nikola Stojic 2002 Vojvodina 34 48 DNC 32 114
37 103 Tijana Jepuranovic 2005 Palilula 48 DNC 34 35 117
38 187 Tara Popovic 2004 Gemax 48 DNC 48 DNC 48 DNC 144
38 444 Filip Yuill 2006 AJK Beograd 48 DNC 48 DNC 48 DNC 144
38 50 Danilo Bubnjevic 2007 AJK Beograd 48 DNC 48 DNC 48 DNC 144
38 8181 Ana Jovanovic 2002 Gemax 48 DNC 48 DNC 48 DNC 144
38 171 Una Kesanski 2007 Gemax 48 DNC 48 DNC 48 DNC 144
38 184 Milos Milutinovic 2002 Gemax 48 DNC 48 DNC 48 DNC 144
38 6 Filip Mandic 2004 AJK Beograd 48 DNC 48 DNC 48 DNC 144
38 54 Lenka Smiljanic 2004 AJK Beograd 48 DNC 48 DNC 48 DNC 144
38 801 Danilo Nadoveza 2007 Gemax 48 DNC 48 DNC 48 DNC 144
38 bb vanja Milovanovic 2006 AJK Beograd 48 DNC 48 DNC 48 DNC 144



Sailwave Scoring Software 2.5.1
www.sailwave.com

Нема коментара:

Постави коментар